סי ליין היא היבואן הרשמי של מוצרי DAKINE, אנו מייבאים ומשווקים את מוצרי DAKINE המעולים .
חברת DAKINE התחילה את דרכה כיצרנית של מוצרי גלישה איכותיים ועם הזמן התפתחה לעיצוב וייצור של מוצרי אפנת גלישה הכוללים ביגוד לגברים ונשים, חולצות גלישה ולייקרות. עם הזמן בחברת DAKINE זיהו את הצורך בתיקים ייעודיים לגלשנים ומשם הייתה הדרך קצרה לעיצוב וייצור של תיקים ומזוודות לטיולי גלישה וגם ליום יום.

חברת DAKINE

חברת DAKINE נוסדה בהוואי בשנת 1979 וממוקמת כיום בעיר הוד ריבר במדינת אורגון שבארצות הברית. DAKINE מייצרת תיקי גב, תיקי נסיעות, אביזרים, הלבשה עליונה ובגדים עבור אנשים שאוהבים לגלוש גלים, סקי וסנובורד, סקייטבורד, אופני הרים, גלישת רוח,קייט, סאפ ונסיעות.

מוצרים שפותרים בעיות

המוטו של DAKINE: "אם אתה רוצה לייצר ציוד שאנשים אוהבים, אתה צריך לייצר אותו באהבה."

בכל יום, אנשים ברחבי העולם מקבלים את ההזדמנות לצאת משגרת החיים היומית לתפוס גלים, לרכוב בהרים, או להתעופף ברוח ובספורט האקסטרים המועדף עליהם. אנחנו בני המזל המעטים שעוזרים לזה לקרות. קל לאהוב עבודה כזאת. אבל זה לא אומר שזו עבודה קלה. DAKINE מאפשרת לנו להיות יותר ימים בהר, במים ובשלג.

המוצרים שלנו

יותר ימים על ההר ויותר ימים במים.

אין צורך לבלות את כל חיינו במשרד והדרך הטובה ביותר למצוא את הפתרונות הטובים ביותר היא לצאת אל ההר או למים ולחיות את החוויה,  לבנות את הפתרון. לבחון אותו בשטח, לשפר אותו ולעשות זאת שוב ושוב.