שחף שיווק היא היבואן הרשמי של מוצרי Dakine, אנו מיבאים ומשווקים את מוצרי דקיין המעולים .
חברת דקיין התחילה את דרכה כיצרנית של מוצרי גלישה איכותיים ועם הזמן התפתחה לעיצוב וייצור של מוצרי אופנת גלישה הכוללים ביגוד לגברים ונשים, חליפות גלישה ולייקרות. עם הזמן בחברת דקיין זיהו את הצורך בתיקים ייעודיים לגלשנים ומשם היתה הדרך קצרה לעיצוב וייצור של תיקים ומזוודות לטיולי גלישה וגם ליום יום.

חברת DAKINE

חברת DAKINE נוסדה בהוואי בשנת 1979 וממוקמת כיום בבסיס הר הוד במדינת אורגון שבארצות הברית. דאקין בונה תרמילים, שקיות נסיעות, אביזרים, הלבשה עליונה ובגדים עבור אנשים שאוהבים לגלוש, סנובורד, סקייטבורד, אופני הרים, סקי, גלישת רוח, עפיפון ו נסיעות.

מוצרים שפותרים בעיות

המוטו של דאקיין: "אם אתה רוצה לייצר ציוד שאנשים אוהבים, אתה צריך לייצר אותו באהבה."

בכל יום, אנשים ברחבי העולם מקבלים את ההזדמנות לצאת משגרת החיים היומית לתפוס גלים, לרכב בהרים, או להתעופף ברוח בספורט האקסטרים המועדף עליהם. אנחנו בני המזל המעטים שעוזרים לזה לקרות. קל לאהוב עבודה כזאת. אבל זה לא אומר שזו עבודה קלה. הרבה ימים ב Dakine הם כמו ימים על ההר או בתוך המים. לפעמים הם מאתגרים ודי מהנים.

המוצרים שלנו

יותר ימים על ההר ויותר ימים במים.

אין צורך לבלות את חיינו במעבדה מנסה להבין מה אנשים יצטרכו 10 או 20 שנים מהיום. יש הרבה בעיות כבר עכשיו. והדרך הטובה ביותר למצוא את הפתרונות הטובים ביותר היא לצאת אל ההר או למים בעצמך. לחיות את החוויה,  לבנות את הפתרון. לבחון אותו בשטח, לשפר אותו ולעשות זאת שוב ושוב.